O mnie

 • Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Posiadam przygotowanie do pracy indywidualnej jak i grupowej. W swojej pracy integruję wiedzę wynikającą z wszechstronnego wykształcenia. Pracuję w oparciu o podejście psychodynamiczne.
 • Ukończyłam psychologię o spec. psychologia kliniczna. Ponadto jestem absolwentką pedagogiki, socjologii ogólnej oraz doradztwa psychospołecznego, Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego. W Krakowskim Centrum Psychodynamicznym ukończyłam socjoterapię i psychoterapię dzieci i młodzieży. Nadal rozwijam swoje kompetencje poprzez udział w licznych warsztatach, szkoleniach i konferencjach.
 • Doświadczenie kliniczne zdobyłam podczas stażu na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic SPS ZOZ „Zdroje” w Szczecinie. Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, szkolnym i młodzieżą uzyskałam w placówkach oświatowych, świetlicy środowiskowej. Prowadziłam zajęcia socjoterapeutyczne dla młodocianych sprawców przestępstw w Areszcie Śledczym w Szczecinie. Pracowałam z osobami dorosłymi, przewlekle chorymi somatycznie w Domu Pomocy Społecznej.
 • Współpracuję ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Społecznego „Stricte”. Należę do zespołu psychologów i psychoterapeutów Centrum Zdrowia i Rozwoju Psychicznego. Zajmuje się poradnictwem psychologicznym dla osób dorosłych, psychoterapią indywidualną. W odpowiedzi na potrzeby instytucji, firmy przygotowuję i prowadzę autorskie szkolenia z zakresu tzw. kompetencji miękkich, warsztaty rozwoju osobistego.
 • Prowadzę konsultacje psychologiczne dotyczące problemów rozwojowych i wychowawczych dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zajmuje się terapią dzieci z zaburzeniami rozwoju, problemami natury psychicznej. Pracuję jako psycholog w Tęczowym Przedszkolu i Prywatnej Szkole z Pasją. Współpracuję z Centrum Psychologiczno-Terapeutycznym Synergia – Centrum Rozwoju Dziecka.
 • Uczestniczę w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne szkoleniu dla psychoterapeutów osób dorosłych w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej KCP w Krakowie.
 • Pracuję pod stałą superwizją superwizorów z PTPD.
 • W pracy kieruję się zasadami kodeksu etycznego zawodu psychologa i psychoterapeuty.

  mgr Karolina Drelich
  psycholog, psychoterapeuta

psycholog szczecin, szukam dobrego psychologa w szczecinie szukam dobrego psychoterapeuty w szczecinie psycholog dziecięcy szczecin psychoterapeuta dziecięcy szczecin, gdzie znaleźć dobrego psychologa w szczecinie szukam dobrego psychologa psychoterapeuty w szczecinie psycholog szczecin. psycholog dziecięcy w szczecinie, gdzie znaleźć dobrego psychologa dziecięcego w szczecinie, psychoterapia szczecin psychoterapeuta szczecin psycholog szczecin dobry psycholog szczecin dobry psychoterapeuta szczecin